Na začátku února 2018 jsme spustili novou akci Hrajeme FAIR PLAY, v rámci níž můžete za řádné splácení získat všechny zaplacené úroky zpět.

Jelikož se akce těší velkého zájmu, rozhodli jsme se ji prodloužit o další měsíc až do konce dubna.

 

Půjčka, která vrací 100 % úroku zpět

Léto je sice ještě daleko, ale za dveřmi už čeká čas promýšlení a vybírání letních dovolených. Odrostlejší děti již mají přání vyjet k moři sami se svými kamarády, ty mladší si budou chtít jet užívat dobrodružství na tábory, Vy se nejvíce těšíte na odpočinek od každodenních starostí v nějakém poklidném resortu. K financování všech radovánek lze v současné době využít naši výhodnou půjčku, za jejíž řádné splácení získáte 100 % zaplacených úroků zpět, a to díky akci Hrajeme FAIR PLAY. „Velký zájem o akci i pozitivní ohlasy klientů nás velmi mile překvapily. Přesvědčily nás dokonce i k prodloužení akce až do konce dubna,“ poznamenává Robin Stránský, náš marketingový manažer, který je hlavním iniciátorem akce. Úvěr s úrokem od 11,15 % Vám může kromě letních dovolených pomoci financovat i náhlé výdaje, či překlenout období, než Vám bude vyplacena mzda. „Z našich statistik vyplývá, že lidé naší půjčkou často řeší typické výdaje, jako je vybavení domácnosti, platby záloh na letní dovolenou, oprava automobilu či domácího spotřebiče,“ dodává Robin Stránský s tím, že nejsou neobvyklé ani úvěry na svatbu nebo pohřeb. Podnikatelé pak využívají finanční výpomoc k pokrytí výpadku příjmů kvůli nezaplaceným fakturám.

 

Informace o akci a našich půjčkách

Svým klientům poskytujeme rychlé a bezpečné úvěry ve výši 10 000 až 150 000 Kč se splatností 12 až 48 měsíců. K jejich sjednání nepotřebujete ručitele ani majetek k zástavě, peníze získáte ihned po podpisu smlouvy a využít je můžete na cokoliv. Akce Hrajeme FAIR PLAY se vztahuje na všechny námi poskytované půjčky. Podmínkou získání úroků zpět je řádné a včasné splácení úvěru podle splátkového kalendáře po celou dobu trvání úvěrové smlouvy. Následně Vám vrátíme všechny zaplacené úroky zpět, jedinou cenou za půjčku tak zůstane měsíční administrativní poplatek.

Více o akci Hrajeme FAIR PLAY

[RS]