Co se vám vybaví pod pojmem transparentní? Nejspíše to bude průhledný či průsvitný, pro někoho možná zřetelný nebo zřejmý. Co ale takové jednání, jímž se tady neustále oháníme, znamená v praxi? A existují vůbec transparentní podmínky?

Poslat někomu peníze předem a nakonec zjistit, že se jedná o podvodnou společnost, která ani nemá sídlo v České republice, je asi noční můra každého z nás. O to více, pokud nejde jen o pár set korun, ale o celé tisícikoruny. Nejenže sami problém většinou nevyřešíte, ale bohužel vám nepomohou ani státní instituce jako například Česká obchodní inspekce, jelikož na zahraniční společnosti jednoduše nedosáhnou.

Jedním z hlavních kritérií proto je, vybírat si z prověřených firem, jež mají trvalé sídlo na našem území, a které nepotřebují pro fungování svého podnikání vybírat poplatky předem. Jak je to u nás? Jsme tu pro vás každý všední den od 9 do 18 hodin, v pátek zkráceně do 15:30 hodin – v těchto časech nás můžete kdykoliv ZDARMA telefonicky kontaktovat a celou půjčku pak vyřídíte online s výplatou peněž na účet ihned po podpisu smlouvy.

Pětkrát BEZ
Co se týče samotné Snadné půjčky, jednou z jejích charakteristik je takzvané „pětkrát BEZ“. To zároveň představuje její hlavní výhody – bez skrytých poplatků, bez poplatků předem, bez ručitele, bez zástavy majetku, bez zbytečného papírování. Jistě vás hned zaujmuly první dva body. Ano, veškeré půjčky poskytujeme bez poplatků za vyřízení – první platba, kterou zaplatíte, bude až vaše první splátka.

Transparentní smlouva
A konečně to nejdůležitější neboli jasná a přehledná smlouva. Na pořádné pročtení smlouvy se upozorňuje neustále, proto i my podle hesla „Opakování, matka moudrosti“ si také neodpustíme malé poučení. Vždy si dejte při jejím čtení načas a nikdy se nebojte na cokoliv zeptat, zvlášť pokud něčemu nerozumíte. Díky tomu bude vaše půjčka o to více bezpečnější. Nejlepším řešením pak je prohlédnout si smlouvy již doma. Na našich stránkách je najdete ke stažení úplně dole, v takzvané patičce. Všimněte si, že v dokumentech není nic psáno zmenšeným písmem, vidět tak rovnou můžete i ujednání o smluvních pokutách. Ač jsou stinnou stránkou půjčky a neradi je používáme, občas hold někteří lidé potřebují popostrčení k plnění svých závazků.
Bezpečnost půjčky z naší strany zajišťujeme hlavně důrazným oskórováním klienta, jež zahrnuje porovnání jeho příjmů a výdajů a vyhodnocení, zda bude schopný úvěr splácet. Nemusíte se proto bát, že bychom vám poskytli půjčku i přes vaši nízkou bonitu a dostali vás tak do finančních problémů.

Prověřený poskytovatel
Asi jste zaregistrovali již několik našich poučných článků včetně toho dnešního. Své klienty jimi chceme nejen vzdělávat v oblasti půjček, ale také jim dávat větší rozhled do života. Takové jednání si může dovolit opravdu jen prověřená společnost. Proto, pokud se rozhodujete pro novou půjčku, neváhejte se obrátit na nás, na držitele licence České národní banky, jež je od června 2018 jediným platným oprávněním k činnosti.
Patříte-li k těm, kteří kladou důraz i na historii společnosti, dovolujeme si vás odkázat do sekce O nás, kde najdete velkou grafickou šipku našich historických milníků. Věříme, že i vás překvapíme a vy se tak přidáte mezi našich více než 50 000 spokojených klientů.