Nadešel čas vybírání destinací pro letní dovolenou. Jak ji financovat?

Těm, kteří si zájezd nekoupili několik měsíců dopředu a kterým se na něj dosud nepodařilo našetřit, může s financováním pomoci výhodná nabídka půjčky v rámci akce Úrokové prázdniny léto 2018, jež odměňuje za předčasné splacení.

 

Předčasné splacení přináší odměnu

Většina lidí každoročně řeší zapeklitou otázku, jak financovat svou letní dovolenou. Pokud na ni nemají naspořeny peníze a přesto si ji chtějí dopřát, vhodným řešením mohou být nabídky akčních půjček, které cílí přesně na tyto touhy a potřeby. S ojedinělou nabídkou přišla 1. května 2018 na trh i společnost TOMMY STACHI, která spustila Úrokové prázdniny léto 2018. „Myšlenka akce je jednoduchá. Cílíme s ní hlavně na spotřebitele, kteří si vybírají zájezd z last minute nabídky, kde je potřeba rychlá reakce a pohotová úhrada zálohy,“ uvádí Robin Stránský, marketingový manažer společnosti. Sjednání úvěru u TOMMY STACHI probíhá opravdu rychle, peníze má spotřebitel při osobní schůzce do několika minut na ruce nebo při online vyřízení do pár hodin na svém bankovním účtu. „Pokud klienti budou úvěr splácet řádně a následně jej předčasně doplatí nejpozději ve třetí splátce, vrátíme jim všechny zaplacené úroky nazpět,“ dodává Robin Stránský.

 

Možnosti sjednání úvěru v rámci akce

Sjednání půjčky je velmi rychlé a jednoduché. První možnost představuje online sjednání přes telefonní hovor nebo pomocí nezávazného formuláře na internetových stránkách společnosti, druhou variantu pak osobní návštěva kamenné pobočky v Praze na Žižkově. V obou případech si lze zažádat o jistinu ve výši 10 000 až 150 000 Kč se splatností 12 až 60 měsíců. Peníze zákazník dostane ihned po podpisu smlouvy.

 

Shrnutí podmínek

Nabídka akce Úrokové prázdniny léto 2018 se vztahuje na Snadnou půjčku ve výši od 10 000 do 150 000 Kč se splatností od 12 do 60 měsíců, která bude sjednána v období od 1. května 2018 do 30. června 2018. K jejímu vyřízení spotřebitelé nemusejí shánět ručitele ani majetek k zástavě. Úrok úvěru startuje na 40 % p.a. a RPSN (roční procentní sazba nákladů) na 55,5 %. Klienti však mohou získat všechny zaplacené úroky nazpátek, a to pokud budou úvěr splácet řádně a včas a následně jej doplatí předčasně nejpozději ve třetí splátce. Jediným výdajem za půjčku tak zůstane měsíční administrativní poplatek, jehož výše se odvíjí od vypůjčené jistiny.

 

Více informací o akci

[RS]