Prodlužujeme akci Úrokové prázdniny léto 2018 až do konce srpna

Chcete i Vy získat půjčku s úrokem 0%? Využijte naši akci ÚROKOVÉ PRÁZDNINY LÉTO 2018, kterou jsme znovu prodloužili! Proč? Protože řady spokojených zákazníků nás k tomu přesvědčily. Stačí jen zažádat on-line z pohodlí domova a získat tak půjčku, u které Vám za předčasné splacení nejpozději ve třetí splátce vrátíme zpět všechny zaplacené úroky!

Získejte půjčku s 0% úrokem

Potřebujete vyřešit náhlé finanční výdaje, překlenout období do výplaty, opravit plot na chalupě nebo si prostě jen odpočinout na pláži? Díky naší akci ÚROKOVÉ PRÁZDNINY LÉTO 2018 již od května děláme naše klienty spokojenými, a tak i Vám nabízíme až do konce srpna naši půjčku s 0% úrokem!

Rekapitulace podmínek

Akce platí na půjčky ve výši 10 000 až 150 000 Kč se splatností 12 až 60 měsíců, a to pro nové i stávající klienty. Díky ÚROKOVÝM PRÁZDNINÁM ji však můžete mít s 0% úrokem a RPSN od 4,1%. Splácejte řádně a včas a nejpozději ve třetí splátce půjčku doplaťte, my Vám vrátíme veškeré zaplacené úroky zpět! Jedinou cenou za půjčku tak zůstane zaplacený měsíční administrativní poplatek.