Prodlužujeme akci Úrokové prázdniny léto 2018 až do konce července


Obrovský zájem ze strany našich klientů předčil naše očekávání, a proto jsme prodloužili akci Úrokové prázdniny léto 2018 až do konce července. I Vy tak máte šanci získat půjčku s úrokem 0%! Zažádejte si nyní o naši půjčku, u které Vám za předčasné splacení nejpozději ve třetí splátce vrátíme zpět všechny zaplacené úroky!

Získejte půjčku s 0% úrokem

Prázdniny začaly a s nimi i čas dovolených a i Vy máte možnost užít si vysněnou dovolenou. Nenechte si ujít žádný Last Minute, protože od nás máte finanční hotovost ihned. Již od začátku května si díky akci ÚROKOVÉ PRÁZDNINY LÉTO 2018 můžete plnit sny či jen vyřešit náhlé výdaje nebo jen překlenout období do výplaty, a to až do konce července s naší půjčkou s 0% úrokem.

Rekapitulace podmínek

Akce platí na půjčky ve výši 10 000 až 150 000 Kč se splatností 12 až 60 měsíců, a to pro nové i stávající klienty. Díky ÚROKOVÝM PRÁZDNINÁM ji však můžete mít s 0% úrokem a RPSN od 4,1%. Splácejte řádně a včas a nejpozději ve třetí splátce půjčku doplaťte, my Vám vrátíme veškeré zaplacené úroky zpět! Jedinou cenou za půjčku tak zůstane zaplacený měsíční administrativní poplatek.