Začátkem května jsme oslavili již 15 let od našeho vzniku! Díky vám, našim klientům, se nám podařilo vybudovat silné postavení na českém trhu, a to jako ryze česká společnost bez vlivu zahraničních investorů.

Vše začalo v roce 2004. Založili jsme kamennou pobočku v Praze, poté začali poskytovat půjčky po celé republice, a to díky vzniku internetové půjčky, vznikaly nové produkty, Klientské centrum, které neustále vylepšujeme. V roce 2018 jsme obdřželi licenci od ČNB a stali se tak prověřeným poskytovatelem nebankovních půjček. Neustále se snažíme zrychlovat proces, proto jsme zavedli elektronické podpisy smluv a půjčku tak vyřídíte zcela z pohodlí Vašeho domova, bez zbytečného papírování.

Naše produkty jsme poskytli již více než 50 000 klientům a díky střednědobým spotřebitelským půjčkám se řadíme na špičku mezi nebankovními poskytovateli. A proč jsme tak úspěšní? „Umíme našim klientům naslouchat a klademe důraz na jejich spokojenost, rychlost vyřízení, kredibilitu a především si zakládáme na individuálním přístupu. Také se neustále snažíme nabízet nové a výhodnější akce, které v sobě skrývají atraktivní odměny,“  říká jednatel společnosti TOMMY STACHI s.r.o. Martin Stehno. Jen díky takovému přístupu jsou naše půjčky bezpečné a transparentní řešení.

Hlavními produkty jsou VIP půjčka a Snadná půjčka. Představují vhodné řešení pro ty, kteří potřebují rychle vyřešit svou finanční situaci nebo si jen splnit své sny. A díky pravidelným akcím, při kterých vracíme jako jediní až 100 % úroků zpět, jsou vnímány velmi pozitivně.

A jaký máme cíl do budoucna? Nepolevovat ve snaze být pořád mezi nejlepšími a rozšiřovat tak portofolio dalších spokojených zákazníků.

Jsme tu pro Vás, s námi vše vyřešíte hravě!