S námi si Vánoce užijete! A ještě Vám vrátíme až 100 % úroků zpět…je to snadné! Stačí pár kliknutí a půjčka je Vaše!

Vánoční čas se přiblížil, a proto jsme se rozhodli nabídnout Vám půjčku, kterou dostanete jedině u nás! Využijte naši akci a získejte až 100 % úroků zpět!

Kdo by nechtěl 100 % úroků zpět…

Chcete udělat radost svým blízkým nebo sobě? Nebo naopak potřebujete utéct vánočnímu shonu a šílenství a přemýšlíte nad Vánocemi na pláži nebo na horách? Pak využijte naši akci Vánoční úrokové prázdniny, kdy při řádném splácení můžete získat až 100 % úroků zpět. S námi je to snadné, tak si užijte Vánoce po svém!

Rekapitulace podmínek

Akce Vánoční úrokové prázdniny se vztahuje na všechny půjčky ve výši 10 000 až 150 000 Kč se splatností 12 až 60 měsíců, které budou sjednány v období od 1. listopadu do 31. prosince 2018. Půjčku lze využít na cokoliv, to bez ručitele i zástavy. Při splnění podmínek akce vracíme až 100 % úroků zpět. Podmínkou pro vrácení všech zaplacených úroků zpět je předčasné doplacení úvěru nejpozději ve třetí splátce, přičemž předchozí platby musí být též uhrazeny řádně a včas. Jedinou cenou za půjčku tak zůstane měsíční administrativní poplatek. Oproti předchozí akci však lze získat odměnu i při pozdějším předčasném doplacení, konkrétně při doplacení úvěru do 6. splátky vracíme 75 % úroků zpět, do 9. splátky 50 % úroků zpět a do 12. splátky 25 % úroků zpět.