O Snadnou půjčku si lze zažádat třemi způsoby – osobně na pobočce, on-line nebo telefonicky. Ať už se rozhodnete pro kteroukoliv možnost, jako první krok vyplňte nezávazný on-line formulář a vyčkejte na telefonát od našeho zákaznického centra, případně nám rovnou zavolejte na bezplatnou linku 800 187 187. Naši operátoři s Vámi detailně proberou Váš požadavek, zeptají se Vás na několik dalších doplňujících informací o Vaší osobě a představí Vám podrobněji naši Snadnou půjčku. V případě splnění kritérií pro sjednání úvěru si můžete vybrat, zda smlouvu podepíšete osobně na pobočce, či si půjčku sjednáte kompletně on-line.

  • Osobní sjednání na naší pražské pobočce – domluvte si s našimi operátory schůzku v kterýkoliv pracovní den. Následně se stačí ve smluvený termín dostavit do komplexu Olšanka na adresu Táboritská 1000/23, Praha 3 (2. patro přímo nad recepcí). Celý proces vyřízení potrvá pouhých 22 minut, a to včetně výplaty peněz v hotovosti.
  • Kompletní on-line sjednání – v případě, že se rozhodnete pro tuto možnost, naši operátoři Vás informují o všech potřebných dokladech, které od Vás budeme potřebovat pro sepsání smlouvy. Zaslat nám je můžete poštou na adresu Táboritská 1000/23, 130 00 Praha 3 nebo oskenované emailem na snadnapujcka@tommystachi.cz. Následně Vám smlouvu zdarma přiveze náš kurýr až domů. Peníze Vám zašleme na účet do 22 hodin 22 minut.