Společnost TOMMY STACHI přišla začátkem února s další unikátní akcí. Tentokrát s názvem Hrajeme FAIR PLAY.

Pokud si lidé sjednají půjčku v době jejího trvání, získají za její řádné splácení veškeré zaplacené úroky zpět.

 

Poslední měsíc akce

Akce Hrajeme FAIR PLAY probíhá v období od 1. 2. 2018 do 31. 3. 2018. Aktuálně je tedy téměř v polovině a do jejího konce zbývá měsíc a pár dní. V rámci ní společnost TOMMY STACHI odměňuje řádně splácející klienty vrácením všech úroků nazpátek. „Pro získání odměny si stačí sjednat naši půjčku, kterou nabízíme ve výši až 150 000 Kč, a následně ji splácet řádně a včas podle splátkového kalendáře,“ uvádí Robin Stránský, marketingový manažer české společnosti TOMMY STACHI, která je poskytovatelem rychlých a bezpečných spotřebitelských úvěrů. Spotřebiteli bude vrácena částka ve výši zaplacených úroků a jediným výdajem za půjčku tak zůstane měsíční administrativní poplatek.

 

Se Snadnou půjčkou vyřešíte cokoliv

Společnost TOMMY STACHI poskytuje půjčky na cokoliv, peníze mohou zákazníci využít na cokoliv. „Z našich statistik vyplývá, že lidé pomocí našich úvěrů často řeší typické výdaje, jako jsou platby záloh na dovolenou, vybavení domácnosti, oprava automobilu či domácího spotřebiče,“ dodává Robin Stránský s tím, že nejsou neobvyklé ani úvěry na pohřeb nebo svatbu. Podnikatelé pak využívají finanční výpomoc k pokrytí výpadku příjmů kvůli nezaplaceným fakturám.

 

Shrnutí podmínek

Akce Hrajeme FAIR PLAY se vztahuje na Snadnou půjčku ve výši 10 000 až 150 000 Kč se splatností 12 až 48 měsíců, která bude sjednána v období od 1. 2. 2018 do 31. 3. 2018. K jejímu získání spotřebitelé nepotřebují majetek k zástavě ani ručitele. Úrok úvěru startuje na 11,15 % p.a. a RPSN na 19,3 %, klienti však mohou získat veškeré zaplacené úroky zpět. Podmínkou pro vrácení úroků je řádné a včasné splácení půjčky podle splátkového kalendáře po celou dobu trvání úvěrové smlouvy.

 

Více o akci Hrajeme FAIR PLAY

[RS]